Програма обліку в Аптеці

Програма для складського обліку та управління торгівлею в аптеці. Ефективне управління товарами та контроль залишків. Облік медикаментів, формування звітів та інтеграція з касовими апаратами. Робота з замовленнями, постачальниками і безпеку даних.

Програма для складського обліку в аптеці

Облік за залишками товару допомагає визначити, які товари користуються найбільшим попитом, а які слід прибрати з полиць або замінити на більш затребувані. Інвентаризація дозволяє перевірити відповідність фактичної наявності товарів з даними обліку і виявити можливі розбіжності, програма обліку товарів ainurpos допоможе вам.

Рішення для організації робочого місця касира в аптеці

Забудьте про простої і помилки в роботі касирів аптеки з нашим передовим рішенням для організації робочого місця!

Втомилися від постійних проблем з касовими операціями, браком часу на обслуговування клієнтів і низькою ефективністю роботи персоналу? Програма обліку товарів AinurPOS надасть комплексне рішення, яке оптимізує роботу касирів і зробить вашу аптеку більш привабливою для покупців

Роздрібні звіти в реальному часі

Отримуйте актуальні роздрібні звіти в режимі реального часу і керуйте роботою своєї аптеки максимально ефективноКонтролюйте залишки товарів, відстежуйте динаміку продажів. Всі ці функції доступні прямо на вашому робочому місці без необхідності перемикатися між різними програмами.

Програма обліку товарів ainurpos проста в установці і використанні, і вже через кілька хвилин ви зможете почати роботу з нею. Не пропустіть свій шанс оптимізувати роботу аптеки і збільшити прибуток!

Зверніться до нас і ми підберемо оптимальне рішення для вашої аптечної мережі.

Всі покупці у вашій аптеці в одному місці

З нашою програмою обліків товарів AinurPOS, постійні клієнти будуть ще більше прив’язані до вашої аптеці, адже чим більше вони купують, тим більше знижки отримують! Більше не потрібно турбуватися про втрачених клієнтів або про те, що хтось забув про день народження чи свято. Вся інформація про покупки ваших покупців тепер доступна в одному місці.

Ви будете мати повну інформацію про Покупця: його дані, історію покупок, накопичувальні знижки і навіть рекомендації по товарах, які можуть його зацікавити. Більше ніяких забутих подарунків або втрачених можливостей – з карткою покупця ваша аптека стане ще більш клієнтоорієнтованою і прибутковою!