POS ДОДАТОК

Ваша зручна та повністю інтегрована точка продажу від Ainur

Продавайте в магазині на ПК

AinurPOS — це веб-система торгових точок, яка спрощує продажі вашим клієнтам і мотивує їх повертатися до вашого магазину знов і знов. Працює на ПК, як  онлайн так і офлайн. Додаток настільки простий у використанні, що ви можете навчити працювати своїх співробітників за день.

Продавайте на ходу за допомогою мобільних додатків AinurPOS

Процес продажу та оформлення замовлення може відбуватися поза магазином. AinurPOS допоможе вам зв’язатися зі своїми клієнтами, де б ви не були. Менша кількість дотиків, торкань і натискань клавіш означає більше часу для клієнтів, щоб вони були задоволеі. Мобільний додаток AinurPOS – швидкий, зручний і красивий.

Товари, послуги та набори на одному екрані

Незалежно від того, що ви продаєте: товари, послуги чи комплекти, ваш касир працює на одному екрані.

Пошук товарів і клієнтів

Швидко додавайте продукти до розпродажу, вводячи ключові слова або використовуючи сканер штрих-кодів. Легко знаходити клієнтів за іменем, номером телефону або номером дисконтної картки.

Предмети та нотатки для продажу

Додайте примітки, які відображатимуться на квитанціях ваших клієнтів, щоб інформувати їх про інструкції з догляду, спеціальні знижки чи інші цільові пропозиції.

Знижки

Додайте знижки, які застосовуватимуться до всіх товарів у кошику клієнта або лише до певних товарів.

Індивідуальні квитанції (чеки)

Додайте до квитанцій свій логотип та адресу веб-сайту. Створюйте шаблони квитанцій і вибирайте, який з них ви бажаєте використовувати після кожного продажу. Виберіть надсилання квитанцій електронною поштою або друк квитанцій після продажу.

AinurPOS дозволяє вашим клієнтам легко робити покупки у вас

Відкладений продаж

Клієнт забув якийсь товар? Тимчасово запаркуйте будь-який продаж і швидко відновіть його, коли ваш клієнт буде готовий завершити свою покупку.

Розділений платіж

Нехай ваші клієнти обирають, як їм зручно платити. Дуже легко розділити типи платежів або приймати платежі від кількох сторін.

Відшкодування та повернення

Дайте кожному клієнту можливість змінити свою думку за допомогою простого відшкодування та обробки відшкодування.

Наш POS додаток спрощує ведення вашого бізнесу. Пришвидшує обробку заказів та обслуговування клієнтів. Одна POS-система від AinurPOS закриває всі питання: онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика та CRM. Ви можете навіть в декілька кликів запустити свій Інтернет магазин! Наша універсальна хмарна платформа для малих і середніх магазинів роздрібної торгівлі спростить керування магазином, а найпопулярніші функції для росту роздрібної торгівлі гарантують зростання обсягу продажів.