Почніть свій онлайн-бізнес з AinurPOS eStore

Попередній слайд
Наступний слайд

Створіть свій онлайн магазин сьогодні. Ви можете створити чудовий інтернет-магазин лише за кілька кліків

Програма для ведення складу AinurPOS дозволяє створити власний онлайн-магазин за кілька кліків, без потреби у технічних навичках чи знаннях у веб-дизайні. Завдяки простому та зрозумілому інтерфейсу налаштування та управління магазином стане легким та приємним.

Доступна повна інтеграція з нашою POS- платформою та платформами керування запасами, що дозволить ефективно керувати як онлайн, так і офлайн продажами. Адаптивний дизайн вітрини магазину забезпечить комфортне використання як на мобільних пристроях, так і на комп’ютерах. Не пропустіть свій шанс стати власником власного інтернет-магазину – починайте вже сьогодні!

Вам потрібне професійне програмне рішення для торгової точки?

Створіть власний інтернет-магазин без технічних знань або навичок у веб-дизайні!

Створіть свій власний інтернет магазин з програмою обліку товару AinurPOS! Без технічних знань або досвіду веб дизайну ви можете налаштувати та керувати своїм магазином. Зручний інтерфейс та простота використання роблять його ідеальним для починаючих підприємців.

З AinurPOS ви отримаєте повну інтеграцію з нашим POS системою та платформами для управління запасами. Це дозволить вам управляти онлайн та офлайн продажами в одному місці.

AinurPOS пропонує широкий спектр функцій, включаючи можливість змінювати товари та категорії, створювати рекламні банери, налаштувати доставку та самовивіз, а також інтегруватися з популярними системами аналітики.

Повне управління онлайн і офлайн замовленнями з нашою програмою для обліку товару AinurPOS

Управління замовленнями у вашому інтернет-магазині ніколи не було таким простим, як з програмою обліку товарів AinurPOS! Завдяки інтеграції з нашим POS-системою, ви зможете управляти як онлайн, так і офлайн продажами з одного зручного інтерфейсу.

Більше не потрібно переключатися між різними програмами – всі необхідні функції тепер у вас під рукою. AinurPOS підходить для будь-якого бізнесу, від малого до великого, і пропонує широке коло можливостей для оптимізації роботи вашого магазину. Спробуйте вже сьогодні і переконайтеся в ефективності AinurPOS для вашого бізнесу!

Адаптивний дизайн вітрини для мобільних та веб-платформ

Вітрина вашого інтернет-магазину з AinurPOS буде зручною для використання на будь-яких пристроях: від смартфонів до настільних комп’ютерів. Ваші покупці оцінять зручність і стильний дизайн вітрини, що дозволить їм легко знаходити потрібні товари і купувати їх без зайвих зусиль.

Програма для обліку на складі та управління торгівлею AinurPOS дає можливість оформити ваш інтернет-магазин для залучення нових клієнтів та збільшення продажів.

Комплексний інструментарій для адміністрування інтернет-магазину

З нашою програмою обліку товарів AinurPOS, постійні клієнти будуть ще більше прив’язані до вашого магазину, адже чим більше вони купують, тим більше знижки отримують! Більше не потрібно турбуватися про втрачених клієнтів або про те, що хтось забув про день народження або свято. Вся інформація про покупки ваших покупців тепер доступна в одному місці.

Ви будете мати повну інформацію про покупця: його дані, історію покупок, накопичувальні знижки і навіть рекомендації щодо товарів, які можуть його зацікавити. Більше ніяких забутих подарунків або втрачених можливостей – з карткою покупця ваш магазин стане ще більш клієнтоорієнтованим та прибутковим!