Програма для Ювелірного магазину

Програма для складського обліку та управління торгівлею ювелірного магазину. Зручний облік товарів, база даних клієнтів, інтеграція з касовим апаратом і гнучка система знижок.

Програма складського обліку для ювелірного магазину

Програма складського обліку для ювелірного магазину AinurPOS – ваш шлях до ефективного управління і збільшення прибутку
З розвитком технологій, ювелірний бізнес стає все більш конкурентним. Успіх вашого магазину залежить від ефективності управління та автоматизації процесів. Саме тут на допомогу приходить програма складського обліку.

Касова програма для ювелірного магазину

В умовах жорсткої конкуренції на ринку ювелірних виробів успіх вашого магазину багато в чому залежить від якості обслуговування і зручності роботи з клієнтами. Програма для складського обліку та управління торгівлею ainurpos допоможе грамотно налаштувати робочий простір

Звіти по прадажам і складу

Отримуйте актуальні роздрібні звіти в режимі реального часу, ефективно керуйте ювелірним магазином і контролюйте залишки товарів. Слідкуйте за динамікою продажів, не перемикаючись між програмами. Програма проста в установці і використанні. Вже через кілька хвилин ви зможете приступити до роботи.

Оптимізуйте роботу з нашою програмою складського обліку AinurPOS для ювелірного магазину і збільште прибуток за допомогою нашого рішення. Зверніться до нас для вибору оптимального варіанту для вашого магазину.

База покупців вашого ювелірного магазину в одному місці​

З нашою програмою обліку товарів ainurpos постійні клієнти вашого ювелірного магазину стануть ще більш лояльними, адже чим більше вони купують, тим більше знижку отримують. Тепер вам не доведеться переживати про втрату клієнтів або те, що хтось забув про день народження або свято. Вся інформація про покупки покупців збирається в одному місці.

У вас буде повна інформація про клієнта: дані, історія покупок, накопичувальна знижка і навіть рекомендації по цікавлять товарам. Більше не буде забутих подарунків і втрачених можливостей. З картою постійного клієнта ваш магазин стане ще більш клієнтоорієнтованою і прибутковою